Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
REGULAMIN
Regulamin sklepu internetowego NETGIPS

Sklep internetowy NETGIPS jest zarządzany i obsługiwany przez firmę BUDMEX.

BUDMEX  Plus Sp. z o.o Sp.K.
ul. Bakalarska 17
02-212 Warszawa
NIP 951-00-64-417
Rachunek bankowy: 60 1240 1053 1111 0000 0463 5017

Klientem sklepu internetowego może być podmiot gospodarczy lub pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Polski.
Rejestracja w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

Zasady dokonywania zakupów

Umowa z klientem jest zawierana w momencie, kiedy pracownik sklepu potwierdza telefonicznie przyjęcie zamówienia, które zawiera ilości i ceny wszystkich zamówionych artykułów, łączne koszty ponoszone przez klienta, warunki płatności oraz adres, na który zostanie wysłane zamówienie.
Klient może zmienić zamówienie lub umowa może zostać przez niego zerwana do momentu wysłania zamówienia.
Klient nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

Składanie zamówień

Zamówienie może zostać złożone:
-za pośrednictwem procedury zakupów w sklepie internetowym
-telefonicznie
Po złożeniu zamówienia poprzez sklep internetowy klient otrzymuje e-mail zwrotny z potwierdzeniem otrzymania zamówienia przez sklep.
Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
- w przypadku zamówień płatnych przelewem w chwili otrzymania środków na rachunek bankowy.
-
w przypadku zamówień płatnych gotówką przy odbiorze dostarczonego zamówienia
Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, klient jest o tym informowany i podejmuje decyzję o dalszej jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, rezygnacja z całego zamówienia).
Zamówienia są realizowane w możliwie najkrótszym czasie, licząc od chwili telefonicznego potwierdzenia zamówienia, zawsze w terminie dogodnym dla Zamawiającego

Formy dostawy towaru
Dostawa samochodem dostawczym pod wskazany adres na terenie Warszawy i okolic lub odbiór własny.


Formy płatności
Wszystkie ceny podawane w sklepie są cenami brutto w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów dostawy.
Ceny wszystkich towarów i koszty dostawy obowiązujące w chwili potwierdzenia przez NETGIPS zamówienia mają charakter wiążący.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- gotówką przy odbiorze
- przelewem przed wysłaniem zamówienia

Zwrot towaru
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie, bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od daty odebrania towaru, po wypełnieniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Zwrot towaru jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar musi być zwracany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.
Zwracany towar należy odsyłać(dowieźć) razem z otrzymaną fakturą.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu na rachunek wskazany przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Reklamacje
Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne ma prawo odesłać.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz krótki opis, jaka jest przyczyna reklamacji oraz dane adresowe ( imię nazwisko, ulica, nr domu, mieszkania, miasto, kod i nr telefonu kontaktowego).
Odbierając towar klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych w czasie transportu i czy jest zgodna z fakturą.
Podstawą rozpatrzenia ewentualnych reklamacji w przypadku stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń powstałych w czasie transportu jest "Protokół Reklamacji" spisany w obecności spedytora.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych, od ich wpłynięcia. Jeżeli reklamacja klienta dotyczy parametrów jakościowych dostarczonego towaru, sklep podejmie decyzję odnośnie zasadności kierowanego roszczenia, w uzgodnieniu z producentem towaru, w terminie 21 dni od daty złożenia reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po rozpatrzeniu reklamacji.

Ochrona danych klienta
Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997 roku, sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów. Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z bazy danych sklepu.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
Wszelkie spory pomiędzy sklepem a klientem w przypadku braku porozumienia są roztrzygane przez właściwy sąd.

W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną -
 sklep@netgips.pl


Życzymy udanych zakupów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl